Skip to content Skip to footer

Ameryka

Odkryj idealne tereny do żeglowania i ogromną różnorodność wschodniego wybrzeża Ameryki z jednej z naszych trzech baz w USA. Możesz też pożeglować po pięknym, dziewiczym wybrzeżu Meksyku i odkryć ponad 900 spokojnych wysp z naszej bazy w La Paz.

america yacht charter

Bahamy

Żegluj do odosobnionych zatok, osłoniętych zatoczek, światowej klasy plaż i ponad 700 pięknych, nisko położonych wysp z naszych baz w Abaco i Exuma, ciesząc się jednocześnie tropikalnym klimatem przez cały rok podczas czarteru jachtu na Bahamach.

a boat in the water

Karaiby

Łatwe żeglowanie, zielone wzgórza, piękne piaszczyste plaże i rajskie wyspy są do odkrycia, czarterując jacht w jednej z naszych ośmiu baz na Karaibach, w tym w Belize, Wyspach Dziewiczych i Antigui.

Destynacje 3

Ocean Indyjski

Wypłyń z naszej bazy na Seszelach, aby doświadczyć krystalicznie czystej wody, tropikalnych wysp, lazurowych lagun, plaż z białym piaskiem i wyjątkowego naturalnego piękna Oceanu Indyjskiego i jego licznych wysp.

seszele yacht

Morze śródziemne

Od ekscytujących wysp i eleganckich kurortów po spektakularne plaże i wspaniałe rezerwaty przyrody – czarter jachtu na Morzu Śródziemnym ma wszystko. Rozpocznij swoją śródziemnomorską odyseję żeglarską z baz w Hiszpanii, Włoszech, Chorwacji, Czarnogórze, Grecji lub Turcji.

Destynacje 6

Skandynawia

Z bazy w Szwecji udaj się na spokojny archipelag sztokholmski, ciesząc się długimi letnimi nocami, kulturą wielkiego miasta, rozległymi plażami i niektórymi z najbardziej zapierających dech w piersiach krajobrazów.

Destynacje 8

Południowy Pacyfik

Odkryj słynną Wielką Rafę Koralową, żegluj po największej na świecie lagunie w Nowej Kaledonii i zwiedzaj wspaniałe atole koralowe Tahiti podczas czarteru jachtu na Pacyfiku, podziwiając zaciszne plaże i wspaniałe szczyty wulkaniczne.

white sail boat on sea during daytime
YACHTBOOKING.pl

Dlaczego warto wybrać Yachtbooking.pl?

  • Ponad 500 najlepszych lokalizacji
  • Doskonała obsługa klienta
  • Fachowe porady doświadczonych żeglarzy
  • Bogata, dobrze utrzymana flota
  • Współpracujemy tylko ze zweryfikowanymi armatorami