Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Hanse 341

Opis Hanse 341

Hanse 341 to funkcjonalny, wydajny i wygodny jacht zaprojektowany do długodystansowego żeglugi. Idealna opcja dla 4 do 6 osób pragnących spędzić czas na morzu z najwyższym komfortem. Jacht jest również doskonałym wyborem dla tych, którzy chcą spróbować swoich sił w regatach. Zapewnia stabilność na falach, zaskakując prędkość i łatwość manewrowania, dzięki czemu jest zdecydowanie godny uwagi dla każdego miłośnika żeglarstwa.

Hanse 341 jest znany z przestronnego kokpitu, który jest idealnym miejscem do wypoczynku, zarówno podczas żeglugi, jak i po cumowaniu. Środek łodzi jest równie imponujący, z kabinami pełnymi naturalnego światła, wygodnymi miejscami do siedzenia i pełni funkcjonalną kuchnią.

Specyfikacja techniczna Hanse 341

Hanse 341 mierzy 10,35 metra długości, 3,4 metra szerokości i 1,85 metra zanurzenia. Wyposażony jest w mocny silnik Yanmar o mocy 30 KM. Jacht o średnim balastu i dobrze zaprojektowanych liniach kadłuba, jest szybki i łatwy do sterowania nawet przy silniejszych wiatrach.

Główne żagle to fok autoreefingowy i grotem z lazyjackiem. Wyposażenie obejmuje między innymi ploter, ster autohelm, radio, ogrzewanie, ciepłą wodę. Wnętrze łodzi przewidziane jest dla 6 osób – jest 3 kabin oraz toaleta z prysznicem. Jest więc idealny zarówno do krótkich, weekendowych wypadów, jak i dłuższych rejsów.

Kiedy najlepiej wynająć Hanse 341

Najlepszym czasem na wynajęcie Hanse 341 są miesiące letnie, kiedy pogoda jest najbardziej sprzyjająca żeglugi. Ciepłe dni i umiarkowane wiatry sprawiają, że jest to idealny czas na odkrywanie morza i portów na jachcie.

Jednak, Hanse 341 jest przyjazny dla użytkownika i dobrze odnajduje się nawet w trudniejszych warunkach, dlatego możliwe jest wynajęcie go także poza sezonem. Dlatego również, jest to kolejny powód, dla którego Hanse 341 jest wybierany przez doświadczone załogi, które chcą żeglować przez cały rok.

Gdzie wynająć Hanse 341

Jachty Hanse są dostępne do wynajęcia w wielu regionach świata, a Hanse 341 jest jednym z najbardziej popularnych modeli. Można go wynająć w większości portów śródziemnomorskich, takich jak Grecja, Chorwacja czy Turcja.

Do miejsc dostępnych w północnej Europie należą Niemcy, Holandia czy Szwecja. Wertując ten typ jachtu można również udać się do bardziej egzotycznych miejsc jak Karaiby czy Azja Południowo-Wschodnia. Wszystko zależy od preferencji, doświadczenia i oczekiwań żeglarzy.