Skip to content Skip to footer
Sebastian Bierdzio 1
Dzięki zamiłowaniu do podróży w 2021 roku Sebastian postanowił stworzyć YachtBooking.pl, odkrywając dla klientów podróże z innej perspektywy. W wolnym czasie planuje kolejne podróże dla siebie i swoich bliskich.

Sebastian Bierdzio

Właściciel YachtBooking.pl
Krystian Babicz 3
Od najmłodszych lat pasjonował się żeglarstwem i sportami wodnymi. W końcu zamienił swoją pasję w zawód, studiował i uzyskał licencjat handlowca w branży łodzi. Krystian zaczynał od sprzedaży łodzi, a teraz pracuje w sprzedaży w YachtBooking. Ze swoją zaraźliwą pasją i dobrym humorem z przyjemnością doradzi Ci w sprawie Twojego kolejnego czarteru!

Krystian Babicz

Charter Advisor
Adam Sas 5
Adam wychowywał się w Polsce gdzie ukończył studia ekonometrii. Podczas swoich studiów, podczas jednego z żeglarskich wyjazdów decyduje się na udokumentowanie umiejętności na Mazurach. W 2016 roku dołącza do załogi YachtBooking gdzie może połączyć swoje dwie wielkie pasje czyli online marketing oraz żeglarstwo. Czas poza łodzią spędza na gotowaniu, wspinaczce i grze na gitarze.

Adam Sas

Booking Advisor
Anna Bogacka 7
Anna ma w żyłach morze. Po wykształceniu turystycznym oraz dyplomie z języków obcych i literatury postanowiła przenieść się na stałe do Chorwacji i poświęcić się zawodowo fascynującemu światu podróży. Po wielu latach pracy jako Hospitality Manager zdecydowała się wejść na pokład YachtBooking. Anna biegle posługuje się językiem francuskim, angielskim i hiszpańskim. W wolnym czasie jest super matką!

Anna Bogacka

Booking Manager
Dołącz do zespołu 9

Dołącz do zespołu

Rekrutujemy w Yachtbooking
Zapisz się do newslettera